کمد و کمد دیواری

طراحی، ساخت و اجرای انواع کمد و کمد دیواری MDF

کمد دیواری
کمد دیواری
کمد دیواری
کمد دیواری
کمد دیواری
کمد ریلی

امروزه در بیشتر خانه ها، کمد دیواری جزو دکوراسیون اتاق خواب شده و وجود آن در هر خانه یک امتیاز محسوب می شود چرا که اگر بزرگ و جادار باشد فضایی است برای نگهداری کتاب، رختخواب، انواع لباس ها، کفش ها، میز اتو، میز چرخ خیاطی، انواع ظروف و وسایل اضافی و …

رنگ کمد دیواری ها با توجه به میزان روشنایی اتاق خواب و سلیقه افراد، انتخاب می شوند. هر چقدر فضای اتاق خواب کوچک و نور کمتری داشته باشد، بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده شود تا باعث بزرگتر به نظر رسیدن اتاق شود. بسیاری از خانه های امروزی آن قدر بزرگ نیستند که چند کمد یا کمددیواری داشته باشند، بنابراین با طبقه بندی مناسب کمد دیواری ها میتوان بسیاری از وسایل را درون آنها قرار داد. 

 

در صورتی که شما نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص نوع کمد دیواری، نوع و ابعاد قفسه بندی، طراحی های مدرن، رنگ و یا هر راهنمایی دیگری که نیاز دارید، می توانید به صورت رایگان از کارشناسان ایده آل چوب مشاوره فنی دریافت نمایید.

پس از مشاوره و در صورت صلاحدید به همکاری فی مابین، واحد طراحی اقدام به تهیه نقشه دو بعدی از نمای کمد دیواری براساس ابعاد، کارایی و قابلیت اجرایی آن منطبق بر سلیقه شما و طرح های روز نموده و پس از نهایی شدن طرح مراحل ساخت و نصب انجام میگیرد.

 

قیمت کمد دیواری :

ردیفنوع کمدنوع ورق دربقیمت متر مربع (ریال)
1تمام MDFMDF مات ترکیهتماس بگیرید
2تمام MDFMDF مات برجسته (فرامید)تماس بگیرید
3تمام MDFهای گلاس ایرانتماس بگیرید
4تمام MDFهای گلاس ترکیهتماس بگیرید

 

کمد لباس – کمد ریلی – کمد ریلی ارزان – کمد ریلی اتاق خواب – کمد دیواری ریلی – کمد دیواری اتاق خواب

اشتراک گذاری
0 دیدگاه