پارتیشن اداری

طراحی سه بعدی، ساخت و اجرای انواع پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره تمام mdf

کمد دیواری
کمد دیواری
کمد دیواری
پارتیشن 2
پارتیشن 1
پارتیشن 6
پارتیشن نوعی سیستم جدا کننده است که فضای اداری را به چند قسمت مجزا تقسیم بندی می کند. در هر قسمت می توان فعالیتی جداگانه انجام داد و برای کارمندان حریم خصوصی ایجاد نمود.
در فضاهای اداری امروزی برای بهره وری بیشتر کارکنان لازم است که دکوراسیون محیط کار را با حفظ اصول روانشناختی و زیبایی شناختی و بصری چیده و دکوراسیونی داشته باشیم تا ارباب رجوع سازمان ما تحت تاثیر قرار گیرد، پس بدون شک پارتیشن اداری یکی از مهمترین پارامتر های دکوراسیون فضای کار می باشد. از مزیت های پارتیشن بندی می توان به قابلیت تغییر و جا به جایی آن اشاره نمود.
پارتیشن های اداری بطور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که میتوانید با مطالعه مقاله انواع پارتیشن  اداری ، آنها را بهتر بشناسید.
شما می توانید به صورت رایگان از کارشناسان ایده آل چوب در خصوص انتخاب نوع پارتیشن مورد نیاز خود مشاوره فنی دریافت نمایید تا با ذهنی باز بهترین انتخاب را در تعیین نوع پارتیشن مورد نیاز خود داشته باشید. پس از مشاوره و بازدید از پروژه، در صورت صلاحدید شما به همکاری فی مابین، واحد طراحی اقدام به تهیه نقشه سه بعدی (با استفاده از نرم افزار ۳D-Max) کار براساس مدرن ترین طرح های روز (با توجه به قابلیت اجرایی و کارایی آن در محل) و همچنین اعمال سلیقه و نظر شما در طرح نموده و پس از نهایی شدن طرح مراحل ساخت و نصب انجام می گیرد.
 همچنین می توانید جهت جداسازی فضاهایی که با آب در تماس است با ایده آل چوب تماس گرفته و کارشناسان ما شما را در این خصوص راهنمایی و در این خصوص استعلام قیمت نمایید.

قیمت پارتیشن :

ردیفنوع پارتیشننوع ورق پارتیشنقیمت متر مربع (ریال)
1دو جداره تمام MDFMDF ترکیهتماس بگیرید
2دو جداره تمام PVC
(100% ضد آب)
PVCتماس بگیرید

پارتیشن اداری ارزان – پارتیشن اداری ام دی اف – پارتیشن اداری قیمت – پارتیشن دوجداره

اشتراک گذاری
0 دیدگاه